Centrum Hájek

Spolek Asociace pro pomoc handicapovaným dětem provozuje denní stacionář CENTRUM HÁJEK pro handicapované děti s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením (90% klientely tvoří děti se IV. stupněm postižení) s intenzivní léčebnou rehabilitací. CENTRUM HÁJEK se nachází u zámku Kozel v obci Šťáhlavice v oblasti Plzeň-jih, 10 km od Plzně.

Po splnění všech podmínek získal úspěšně spolek oprávnění „Poskytovatele sociálních služeb“ a zaměřil se na pomoc rodičům handicapovaných dětí, které není ani za pomoci asistentů možné integrovat do kolektivu zdravých dětí, neboť specifika náročné každodenní péče o ně to neumožňují.

Prostřednictvím této služby chce denní stacionář CENTRUM HÁJEK zlepšit kvalitu života nejenom samotného dítěte, ale potažmo i celé rodiny, která o něj doposud pečuje v domácím prostředí.

Jako jediné zařízení v Plzeňském kraji doplnil své služby o tolik potřebnou intenzivní léčebnou rehabilitaci. Poskytování základní ošetřovatelské péče je samozřejmě z hlediska základních potřeb dítěte důležité, ale pro lepší prognózu je nezbytné zařadit do denního programu dítěte metody, které budou dítě posouvat vpřed z hlediska tělesného a mentálního rozvoje.

Již dnes dokáže CENTRUM HÁJEK dětem v rámci pobytu ve stacionáři či v rámci ambulantní rehabilitace nabídnout široké portfolio rehabilitačních metod, včetně fyzikální rehabilitace (Vojtova metoda, Bobathova metoda, synergická reflexní terapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, laserová a ultrazvuková terapie, rašelinové a parafínové zábaly apod.).

Jako třetímu zařízení v České republice se CENTRU HÁJEK podařilo získat licenci na poskytování speciální léčebné metody TheraSuit – jedná se o moderní, velmi účinnou metodu pro klienty s neurologickým onemocněním zaměřující se především na problematiku nácviku chůze.

 

...

 Všem našim novým a stálým klientům děkujeme, že nám pomáhají s dobročinnou činností pro CENTRUM HÁJEK. http://www.centrumhajek.eu

Jitka Pražmová 120,- kč
Herbrichovi 200,- kč
Marek Kyselý 40,- kč
Barča Šofferová 60,- kč
Tereza D. 60,- kč
Andrea Štochlová 100,-kč
Zuzana Heldová 70,- Kč
Pavel Hemzáček 20,- kč
Mirka Staníková 55,- kč
tým LVC 395,- kč

Výpis z transparentního účtu

Všem co s námi pomáhají děkuje La Vida Centers:)

Internetové prezentace Benefitweb.cz