Reference

 

Mirka + Honza C., 68 let, Most

Do La Vida Centers jsme se dostali přes naši dceru, která je klientkou již rok.

Můj manžel Honza měl v listopadu 2011 těžkou mozkovou mrtvici a prognóza byla, že zůstane ležící pacient, nebude mluvit a bude muset mít celodenní péči (např. bude muset nosit pleny aj.).

Manžel byl postižený na celou pravou půlku těla, nedokázal se ani postavit a posadit jen s něčí pomocí. Jeho řeči jsme nerozuměli, vydával pouze nějaká slova, byl prostě jak malé miminko. Vzhledem k tomu, že mám manžela doma, celý den se o něj starám a věkem již nejsem nejmladší, dcera nám doporučila La Vida Centers, a to oběma.

Pan Pavel nám doma provedl změření, diagnostikoval tělesnou stavbu a zhodnotil naše základní potřeby. Vysvětlil nám systém výživy buněk a i to, že nemusí být vše konečné a vždy se může najít řešení, které vylepší stávající stav.

Vzhledem k naší finanční situaci jsme začali se základním programem cca v říjnu roku 2013, dále jsme začali lépe a kvalitněji jíst, zvyšovali jsme oba pitný režim. Zlepšení stavu na sebe nenechalo dlouho čekat. Manžel začal lépe komunikovat, začal si pamatovat slova a dnes řekne i souvětí a hlavně je mu rozumět. Jeho mozek jako by se nastartoval, přijímá informace, ale hlavně je ukládá a může s nimi dále pracovat a zlepšovat tak stále svoje komunikativní schopnosti. Také celkové zlepšení fyzické kondice je vidět ze dne na den. Dnes se sám posadí, přesune se do invalidního vozíku a dojede si, kam potřebuje. S kdysi nehybnou pravou nohou začíná posilovat, s rukou zatím moc nehýbe, ale ještě není všem dnům konec.

Pan Pavel nám pravidelně kontroluje naše hodnoty a radí nám, co ještě zlepšit, upravit a nad čím se zamyslet. Co se týče mne, zvládám celý den běhat po nákupech, vařit, uklízet a přitom se starat o manžela a zbývá nám čas i na zájmy (např. karty, které manželovy vylepšují logické myšlení.).

Dokonce naše ošetřující lékařka, která manžela navštěvuje a často mu dělá krevní testy, je překvapená, jaké má předpisové hodnoty těchto testů. Došlo i ke snížení počtu a množství léků, které bere, tzn. ke snížení výdajů za tyto drahé léky a my tyto finance můžeme investovat do kvalitních potravin a tím přinést svému tělu možnost se lépe zregenerovat, detoxikovat a podat ještě lepší výkony.

Bez La Vida Centers si nedovedu představit, v jakém stavu bychom se dnes asi nacházeli.

Díky ….

                                    a všem moc doporučuji.

***

 

Jan D., 32 let, Vejprnice

V podstatě již od dětství se trápím s nadváhou. Střídavě se pokouším shazovat přebytečné kilogramy a zase je nabírám zpět. Před časem se má hmotnost zastavila hmotnost na 160 kg. A právě v této době jsem si řekl definitivní DOST! Od kamaráda, kterému jsem se svěřil, jsem dostal letáček s nabídkou studia La Vida Centers. Po měsíci vození letáčku v autě jsem zavolal.

Už úvodní konzultace do mne vlila novou energii. A to i přesto, že jsem nemohl projít analýzou na přístroji Tanita – váží totiž pouze do 150 kg. Ale i tak jsem konečně pochopil, proč je tak špatně, když nesnídám, proč je tak špatně, když denně vypiji kolem 1,5 litru, a to převážně sladkých limonád a proč je tak špatně, když jím nepravidelně. A to jsem jeden čas navštěvoval i obezitologii, kde jsem sice úspěšně hubl, nicméně bylo to jen poslouchání pokynů bez vysvětlení souvislostí. Proto moje motivace nebyla tak silná.

Po sestavení programu jsem upřímně zíral na cenu, jakou mám platit. Obavy jsem měl i z toho, zda to celé bude fungovat. Vždyť víme, jak je to na trhu s prostředky na hubnutí. Rychle jsem však byl vyveden z toho, že firma mi žádné prostředky na hubnutí neprodává. Jedna z rozhodujících věcí pro mne pak byla 30 denní garance vrácení peněz v případě, že program nebude fungovat.

A víte co? Za první měsíc 5 kilo dole. Za druhý měsíc 5,5 kila dole. Za třetí 4 kila dole. A centimetry? Mizely před očima. Navíc jsem byl pod pravidelnou kontrolou, zda neztrácím svalovinu ale tuk a stále jsem měl nové a přínosné informace týkající se zdravého stravování. Dnes mám dole 30 kg a pokračuji. Ano, snižování hmotnosti se mi v určité fázi téměř na rok zastavilo. Ale bylo to přesně v místě, na které jsem byl dopředu upozorněn, že to může nastat. Teď už zase hubnu :-)

A hlavně už teď žiji o poznání jiný život. Lépe se pohybuji, nezadýchávám se, nemusím pořád ležet doma na sedačce a mám energii věnovat se synovi a celé rodině a vůbec, ten život je lepší a barevnější :-)

Svého rozhodnutí nelituji. Lituji jen jednoho – že jsem svoji váhu nechal zajít tak daleko.

***

 

Jitka P., 54 let, Plzeň

Do La Vida Centers jsem se dostala na doporučení své kamarádky. Možná tehdy ani netušila, co pro mě v danou chvíli dělá, ale dnes jsem ráda, že si na mě vzpomněla. Absolvovala jsem úvodní konzultaci s diagnostikou tělesné skladby, kde jsme s poradcem panem Pavlem rozebrali moje potřeby. Cítila jsem se již delší dobu velmi unavená, od malička mě trápily problémy s pravidelným vyprazdňováním, migrény, bolesti hlavy, otoky nohou, pálení žáhy, nadýmání, chutě na sladké. Navíc po onkologické léčbě jsem přibrala 4kg a nevešla jsem se do oblíbeného oblečení, vše mě škrtilo, přišla jsem si nateklá a díky únavě jsem jednoduše nezvládala všechny aktivity včetně péče o rodinu a maminku, která trpí pokročilým stádiem osteoporózy a artrózy. I její stav byl jedním z důvodů mého rozhodnutí učinit ve svém životě změnu tak, abych zůstala nadále zdravá a soběstačná, nezávislá na druhých.

Dříve jsem absolvovala již nějaká poradenství, ale nikdy mi nebylo vše tak dobře a do detailu vysvětleno. Bylo vidět, že pan Pavel hovoří z praxe a že to, co dělá, má na sobě vyzkoušené, neboť si sám z hlediska zdraví již také něčím prošel.

Po vyjasnění jednoduchých podmínek spolupráce s La Vida Centers mi bylo navrženo individuální řešení. Začali jsme tedy s detoxikací organismu, doplněním potřebných živin a následným vylaďováním jídelníčku.

Musím říci, že řešení se mi zpočátku nejevilo jako z nejlevnějších. Trochu jsem se bála, neboť to byla zátěž pro celý rodinný rozpočet. Nicméně vlastní zkušenost poradce a kvalita služeb spojená s propracovaným zákaznickým servisem mě přesvědčily využít spolupráce i za zdánlivě vyšší cenu. Pochopila jsem, že pro trvalé udržení výsledků je vhodné dále získávat informace o aktuálních trendech v oblasti wellness a dosažené výsledky kontrolovat, což v La Vida Centers umožňují.

K dnešnímu dni jsem velmi ráda, že díky celkové změně životního stylu, detoxikaci organismu, odbornému vedení a obdrženým informacím jsem se naučila, jak se pravidelně stravovat a co vše by měla strava obsahovat. Díky novým stravovacím návykům se upravilo i moje vyprazdňování, mám nyní pravidelnou stolici. Také mě již tolik netrápí zmíněné migrény a bolesti hlavy, ze kterých jsem byla vždy nervózní, a dokázaly mě vyřadit z činnosti. Odezněly otoky nohou, pálení žáhy i chutě na sladké nejsou tak velké a časté. 4kg mám dole a 22cm na obvodech, takže se opět vejdu do oblíbeného oblečení. Díky vrácené energii lépe zvládám domácnost, péči o maminku i o vnučky bez toho, že bych musela mezi jednotlivými činnostmi odpočívat jako dříve. Jsem ráda, že jsem se pustila do celkové změny životního stylu, změnila jídelníček, kdy jsem vyřadila mnohé nevhodné potraviny, také jsem opět zařadila více pohybu. Věřím, že nové životní nasměrování mi pomůže udržet zdraví i pohodu a že v budoucnu nebudu potřebovat drahé léky. Také vidím nyní u své maminky, jak to dopadá, pokud o sebe člověk dostatečně nepečuje.

Ve spolupráci s La Vida Centers i nadále pokračuji na dlouhodobém udržení svého zdraví a kondice.

Určitě stojí za to, to zkusit.

***

 

Šárka Holá, 32 let, Plzeň

Do La Vida Centers jsem se dostala na doporučení svého manžela. Důvodem návštěvy byla nejen nadváha, ale hlavně jsem měla problémy s těhotenstvím. Já i manžel jsme prošli několika vyšetřeními u lékaře a bylo nám sděleno, že jsme oba po zdravotní stránce úplně v pořádku. Byla jsem z toho zoufalá, že se nám to nedaří. Už jsem byla i smířená s tím, že nikdy nebudu mít děti, ale byla to pro mě strašná představa. Byla jsem na tom dost psychicky špatně a už jsem nevěděla co vyzkoušet, aby se to povedlo. Mám za sebou tři špatné pokusy s udržením těhotenství, a proto mi v La Vida Centers doporučili zkusit se pročistit a změnit způsob stravování. Po půlročním programu můj čtvrtý pokus vyšel a narodila se nám krásná a zdravá dcera Eliška, která nám dělá jenom radost. Nyní po porodu opět využívám služeb La Vida Centers a společně pracujeme na vyladění postavy. K dnešnímu dni mám dole 17 kostek sádla a 27cm na obvodech.

Služby La Vida Centers doporučuji všem, co chtějí dobře vypadat a cítit se fit.

***

 

Denis M., 17 let, Plzeň

Asi před půl rokem jsem začal více sporotovat z důvodu, že jsem chtěl zhubnout a vytvarovat postavu. Takže mým hlavním problémem byla váha, postava, častá únava a následně z častého přetěžování těla v posilovně došlo k prasknutí menisku. Z čehož plyne, že jsem se nemohl na plno věnovat svým sportovním aktivitám.

Oslovil mě můj kamarád, který se začal věnovat více oboru wellness. A jelikož jsem chtěl podávat lepší výsledky, nabídl mě možnost využít služeb La Vida Centers. Po krátkém čase jsem se rozhodl využít jeho nabídky a navštívil jsem ho v centru, kde mě jednak změřili hodnoty v těle a podrobně vysvětlili co znamenají a co je zapříčinilo. Následně mě byl nabídnut indiviuální program na vyčištění a kvalitní dovyživení těla, aby hodnoty byly mnohem lepší.

Ze začátku mě dosti odrazovala cena jelikož jako klasický student střední školy si nemohu dovolit více utrácet. Tím důvodem jsem se hodně rozmýšlel, zda to využiju.

Služeb jsem využil i přes ty obavy, zda to bude fungovat i skrze tu cenu. Neboť jsem měl důvěru v kamarádovi. Pořídil jsem si ten nejzákladnější vyživový a detoxikační program.

Po kratší době jsem cítil mnohem větší nárůst energie, postava se mě od té doby výrazněji vytvarovala a nárůst svaloviny se urychlil. Navíc po cvičení, ačkoliv jsem i nadále býval stahanej, regenerační doba byla kratší. Jsem přesvědčen, že i moje imunita je mnohem silnější.

Moje rozhodnutí se mě vyplatilo i přes všechny obavy a i po půl roce stále vidím nové zlepšující se výsledky.

***

 

Zbigniew S., 58 let, Horní Bříza

Do La Vida Centers jsem se dostal díky tomu, že v mém zaměstnání pracuji se členem týmu La Vida Centers Ondrou. Při naší spolupráci si nemohl nevšimnout stavu mých rukou (rozpraskané ruce a mapy tvrdé odloupané kůže) a hned se ptal, jaké s nimi mám problémy a jestli s tím něco dělám. Tak jsem mu svůj problém nastínil a on nabídnul pomoc. Doporučil mi péči o pleť, kterou v jejich centru na tyto problémy využívají.

Abych pravdu řekl, vůbec jsem tomu nevěřil, neboť jsem již vyzkoušel spousty různých mastí a krémů, které jsem si pořídil sám, nebo na lékařský předpis. Výsledek však byl vždy stejný a stav mých dlaní se neustále zhoršoval. Nebylo to nic příjemného a vadilo to i lidem z mého nejbližšího okolí, včetně mojí manželky. Noci jsem absolvoval v různých zábalech a rukavicích, abych od mastí a krémů neumastil povlečení. Stále jsem však nevěřil tomu, že produkt, který se mi mimochodem zdál drahý, pomůže.

Ondra mě ale ujišťoval, že s tímto produktem výsledek mít budu, že si je jistý. Bylo vidět, že mluví z vlastní zkušenosti, přesto jsem byl skeptický, a tak se Ondra rozhodnul, že mi ho dá vyzkoušet a na pár dní mi ho půjčil domů.

Výsledek byl tak viditelný, že jsem mu jej po dvou dnech vrátil a objednal si svůj. Zlepšení stavu mých rukou neušlo ani pozornosti mého okolí, a tak již některé produkty užívá celá moje rodina :)

 

Vřele doporučuji spolupráci s týmem La Vida Centers.

Internetové prezentace Benefitweb.cz